ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Węgrowska będzie śpiewać na chrzcinach córki!

Węgrowska będzie śpiewać na chrzcinach córki!

21.04.2017, godz. 05:00
Iwona Węgrowska
foto: © AKPA

Warszawskie uroczystości na pokaz i przyjęcia w drogich salach bankietowych - to nie dla Iwony Węgrowskiej (35 l.). Piosenkarka postanowiła urządzić chrzciny córki Lilianki (2 l.) w rodzinnej Zielonej Górze.

- Tam jest mój dom i moje miejsce, tam mieszka moja mama i moje rodzeństwo. Chciałam, by był to dzień dla rodziny - mówi nam Iwona.

Artystka zamierza ubrać jedynaczkę bardzo skromnie i sama też nie będzie przesadzać ze strojem. Za to sporo uwagi poświęci na próby, bo Iwona planuje śpiewać podczas uroczystości w kościele.

- Na pewno zaśpiewam "Hallelujah" i coś jeszcze, ale to niespodzianka. Tyle razy wychodziłam na scenę dla publiczności, więc tym razem zrobię to dla tych, których kocham. Mam nadzieję, że film z chrzcin sprawi Liliance dużo radości i będzie do niego wracać w przyszłości - dodaje Węgrowska.

Po kościelnej ceremonii będzie przyjęcie.

- Zaprosiliśmy 40 osób na uroczysty obiad do restauracji, nad wszystkim czuwa moja mama Krystyna - wspaniała kobieta, która w Warszawie pomaga mi w opiece nad córką. Żałuję, że tata nie dożył tego momentu - zwierza się Iwona.

Zobacz także: Sosnowiec: Marihuana w restauracji po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: