ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wendzikowska naprawdę rozstała się z Ignaczakiem. TO zdjęcie mówi wszystko!

Wendzikowska naprawdę rozstała się z Ignaczakiem. TO zdjęcie mówi wszystko!

17.11.2016, godz. 12:07
Anna Wendzikowska
foto: AKPA/iNSTAGRAM

Anna Wendzikowska potwierdziła informacje o rozstaniu z Patrykiem Ignaczakiem. Po zakończonym związku dziennikarka wyjechała z córką w góry. Fotkami z wyjazdu pochwaliła się na swoim Instagramie. Wskazówką na temat rozstania mógł być opis, jaki zamieściła pod jednym ze zdjęć.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się. Jak donosił wczoraj Fakt, po trzech latach związku muzyk wyprowadził się z mieszkania na Mokotowie. Podobno kryzys między nimi trwał już od dawna, a problemów, które się nawarstwiały, nie udawało się rozwiązać. W środę Party poinformowało, że dziennikarka potwierdziła doniesienia o jej związku z Ignaczakiem.

Po rozstaniu Wendzikowska pojechała z córką w góry. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na swoim Instagramie. Wskazówką na temat rozstania mógł być opis, jaki zamieściła pod jednym ze zdjęć sprzed pięciu dni.

- Podziwiamy widoki... bo listopad też może być piękny. Beskidy, piękna Polska. Ciesz się życiem, inspiruj się. Matka i córka zawsze razem, miłość, jak żadna inna - napisała w serii hasztagów.

Zobacz: Azja Express. Pascal czy Żurawski? Kto ma szansę wygrać program?

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: