ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Weronika Grycan o zespole Ich Troje: Tworzymy RODZINĘ

Weronika Grycan o zespole Ich Troje: Tworzymy RODZINĘ

29.05.2012, godz. 15:15
weronika grycan, ich troje
foto: AKPA

Weronika Grycan została choreografem zespołu Ich Troje. Swój debiut w tej roli miała poczas festiwalu Top Trendy. Grycanka nie miała zbyt wiele czasu na przygotowanie układu, ale jest dumna ze swoich tancerzy i nawet teraz wzrusza się, gdy o tym myśli.

Weronika Grycan wyjawiła w rozmowie z portalem Afterparty.pl, w jaki sposób doszło do jej współpracy z Michałem Wiśniewskim. Okazuje się, że oboje poznali się na evencie i początkowo nic nie zapowiadało takiego przebiegu zdarzeń.

- Jego menadżer zadzownił do mojego menadżera i mówi: "Weronika, Michał chce się z tobą skontakować, czy mogę dać numer". Michał zadzwonił i zaproponował współpracę, początkowo nie było wiadomo, że chodzi o Top Trnedy, najpierw były ogólne rozmowy, potem była zmiana, miałam mało czasu na przygotowanie choreografii! - powiedziała Weronika w rozmowie z Afterparty.pl

Grycanka wyjawiła również, że oblewał ją pot, gdy Ich Troje wyszli na scenę z tancerzami, ale wszystko się udało i jest z nich dumna. Nawet teraz, kilka dni po występie, wzrusza się, myśląc o show. - Tworzymy rodzinę, tworzymy ekipę - powiedziała Grycanka i zapowiedziała, że czeka nas wiele niespodzianek. Jesteście ciekawi, co ma na myśli Weronika? Nie możecie się doczekać?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: