ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Weronika Książkiewicz pozdrawia z planu Top Model!

Weronika Książkiewicz pozdrawia z planu Top Model!

02.08.2016, godz. 10:01
Weronika Książkiewicz
Kiedy Weronika Książkiewicz dowiedziała się, że jest chora, brała akurat udział w "Tańcu z gwiazdami". Nieoczekiwanie dla widzów zrezygnowała z udziału w programie. W "Dzień dobry TVN" wyznała, że wykryto u niej nowotwór kręgosłupa. Aktorka na szczęście miała łagodną odmianę raka i obeszło się bez chemioterapii. Po operacji i kilkutygodniowej rehabilitacji Książkiewicz wróciła do sprawności fizycznej. foto: AKPA

Przed nami kolejna edycja Top Model! Na planie pojawi się Weronika Książkiewicz. Zobaczcie, jak przygotowuje się do nagrań.

Trwają nagrania do Top Model. Zostań modelką 6. Przypominamy, że poprzednią edycję wygrał Radosław Pestka. Udział w programie gwarantuje uczestnikom naukę świata modelingu od podstaw pod okiem doświadczonych projektantów. Zwykle uczestnicy działają później w show biznesie z mniejszym lub większym efektem. Michał Piróg, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska oceniają uczestników i podpowiadają im, co mogą zmienić, żeby być jeszcze lepszymi. Jury nie zawsze jest ze sobą zgodne!

Obecnie trwają nagrania do szóstej edycji popularnego show TVN. Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem z planu, na którym widać ją w towarzystwie Weroniki Książkiewicz i Michała Piróga. Wygląda na to, że Książkiewicz będzie sędzią i także oceni starania początkujących modeli. Zapewne, jak w każdym odcinku Top Model, uczestnicy będą musieli wykonać poprawnie zadanie i właśnie aktorka będzie musiała wyłonić zwycięzcę. To zawsze trudne zadanie, zwłaszcza, że każdy chce wygrać. Czekacie na kolejny sezon Top Model?

Zobacz: Dykiel: Jestem sexy bo ćwiczę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: