ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Weronika Rosati komentuje wniosek o ukaranie Piotra A. "To była formalna konieczność"

Weronika Rosati komentuje wniosek o ukaranie Piotra A. "To była formalna konieczność"

18.08.2016, godz. 10:28
Weronika Rosati komentuje wniosek o ukaranie Adamczyka
foto: Instagram

Weronika Rosati wyjaśniła, dlaczego złożyła do prokuratury wniosek o ukarnie Piotra A., za wypadek samochodowy, do którego doszło w 2013 roku, i w którym doznała poważnego urazu nogi. "To była formalna konieczność" - tłumaczy aktorka.

Weronika Rosati wniosek o ukaranie sprawcy wypadku w Malewszczyźnie, którym był Piotr A., złożyła w 2016 roku. Przypomnijmy, że Piotr A. był ówczesnym partnerem aktorki, która w wypadku doznała poważnego urazu nogi. Aktor 11 sierpnia 2016 roku usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego, w którym inna osoba doznała obrażeń skutkujących naruszeniem czynności narządu ciała na czas powyżej 7 dni. Były partner Rosati przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Po kilku publikacjach na ten temat aktorka postanowiła jeszcze raz wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się na wniosek o ukaranie sprawcy wypadku.

"W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat konsekwencji wypadku sprzed kilku lat, w którym mocno ucierpiałam, uprzejmie informuję, że wniosek o ukaranie był formalną koniecznością, by ubezpieczyciel mógł rozpocząć finansowanie koniecznego leczenia. Leczenie ze względu na poważny charakter urazu nadal trwa i wymaga nie tylko sporych wysiłków, ale i dalszego pokrywania kosztów.

Sytuacja ta nie ma żadnego związku z relacjami z prowadzącym w czasie wypadku pojazd Panem Piotrem Adamczykiem i proszę o uszanowanie tej sytuacji i nie pisanie o rzekomych wzajemnych relacjach, które nie mają żadnego związku z formalnymi działaniami. Ponadto kwestia ta pozostaje całkowitą prywatnością" - czytamy na Instagramie Weroniki Rosati.

ZOBACZ: Piotr Adamczyk ZAPŁACI Weronice Rosati gigantyczne odszkodowanie?!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: