ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Weronika Rosati oskarża znanego aktora o spowodowanie wypadku! Piotr A. będzie miał kłopoty?

Weronika Rosati oskarża znanego aktora o spowodowanie wypadku! Piotr A. będzie miał kłopoty?

16.08.2016, godz. 13:17
Rosati oskarża o wypadek
foto: Fotomontaż SE.pl

Weronika Rosati 3 lata temu doznała poważnych obrażeń w wypadku samochodowym, który spowodował jej ówczesny partner, znany aktor. Obecnie Rosati ma nowego ukochanego. Okazuje się, że aktorka postanowiła złożyć wniosek o ściganie sprawcy zdarzenia. Piotr A. Będzie miał kłopoty?

Wypadek Weroniki Rosati był dla niej bardzo poważny w skutkach. Do tej pory boryka się z problemami zdrowotnymi związanymi z jej nogą, która ucierpiała w zdarzeniu. Do incydentu doszło w Malewszczyźnie (powiat zamojski). Jak podaje "Kurier Lubelski", właśnie do zamojskiej prokuratury aktorka złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku. Tak się składa, że sprawcą był jej ówczesny ukochany, aktor Piotr A.

Znany z ról wielkich Polaków, rzekomego romansu z Magdą Gessler i wypadku z Rosati w roli głównej A., usłyszał zarzut przestępstwa, za które grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności! Aktor złożył zeznania i przyznał się do winy. - Nie odbiegają one od poczynionych po zdarzeniu ustaleń. Podejrzany złożył też wniosek o umorzenie postępowania karnego. Będziemy weryfikować czy istnieją ku temu przesłanki - mówi "Kurierowi Lubelskiemu" Ewa Jałowiecka - Śliwa, prokurator rejonowy w Zamościu.

Rosati nie złożyła wniosku wcześniej, ponieważ byli parą. Prawo zezwala na odstąpienie od złożenia dokumentu, w przypadku gdy poszkodowany jest dla sprawcy "osobą najbliższą". Związek Rosati i A. rozpadł się jednak w zeszłym roku. Obecnie Rosati ma nowego partnera.

Co sądzicie?

Zobacz: Rosati wygrała z Żuławskim, ale reżyser dalej obraża: "Była z największym KNUREM Hollywood"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: