ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielka gra. To ona poprowadzi nową wersję kultowego teleturnieju?

Wielka gra. To ona poprowadzi nową wersję kultowego teleturnieju?

19.07.2016, godz. 11:03
Aleksandra Rosiak nową prowadzącą Pytanie na śniadanie
foto: AKPA

Już niebawem po 10 letniej przerwie znowu zobaczymy kultowy teleturniej Wilka gra. Każdy kto pamięta program, zna na pewno Stanisławę Ryster, która prowadziła go ponad 30 lat. Niestety w odświeżonej wersji pojawi się nowa prowadząca. Kto to?

 

Na początku 2017 roku na antenę TVP powróci słynny teleturniej Wielka gra. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących programu, była Stanisława Ryster, która występowała w tej roli 31 lat. Niestety nowa wersja kultowego teleturnieju będzie mieć nową prowadzącą. Kto nią będzie?

Pojawiły się spekulację, że miejsce Ryster ma zastąpi nowa gwiazda Pytania na śniadanie, Aleksandra Rosiak. Mimo krótkiego stażu w śniadaniówce TVP, cieszy się już sporą popularnością wśród widzów. - Gdyby pojawiła się propozycja poprowadzenia „Wielkiej gry”, byłoby to dla mnie wyróżnienie. Na pewno bym się poważnie nad tym zastanowiła. Nie jestem typem showmanki i w takim programie, w którym dużo się dzieje i jest bardzo dynamiczny, bym się nie odnalazła. „Wielka gra” to co innego. Bliżej mi do klasy i dystansu pani Ryster. Dobrze, że telewizja chce wskrzesić ten format - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Chcielibyście, żeby Aleksandra Rosiak poprowadziła Wielką grę?

Zobacz: Wielka Gra powraca na antenę TVP! Kiedy pierwszy odcinek?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: