ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielka WPADKA Maffashion. Nazwała się... oszustką!

Wielka WPADKA Maffashion. Nazwała się... oszustką!

02.08.2016, godz. 11:53
Wpadka Maffashion
foto:

Maffashion, czyli blogerka modowa Julia Kuczyńska popełniła wielką gafę, która mogła ją kosztować utratę bardzo dużej ilości fanów! A Wszystko przez nieuwagę! Sprawdź co zrobiła Maffashion!

Życie blogerki modowej nie jest łatwe. Na ten temat wie coś partnerka Tomasza Karolaka, Viola Kołakowska. Julia Kuczyńska, bardziej znana jako Maffashion, właśnie potwierdziła, że rzeczywiście tak jest. Na Facebooku szafiarki pojawił się pilny apel do fanów. - Proszę zgłaszajcie i blokujcie! - napisała Maffashion. - Ten profil to oszustwo! "Mam dla Was prezent: bony odzieżowe2016.info.eu Bony Wartości 1500 zł! Zapraszam do odbierania" - totalna bzdura - napisała szafiarka i wrzuciła link do strony oszustów.

Okazało się jednak, że przez małe przeoczenie, popełniła wielki błąd! - Udostępniłaś siebie - napisał jeden z czujnych fanów. - Maffashion, chyba ci się linki pomyliły - napisał inny. Okazało się bowiem, że blogerka zachęcała do blokowania... jej własnej strony! Wpis szybko zniknął, ale nie wiadomo ilu fanów "odlubiło" oryginalną stronę blogerki. Na szczęście administratorzy jednej ze stron wyśmiewających celebrytów, zrobili print screen kompromitującego wpisu Maffashion.

Zobacz: Maffashion w teledysku disco polo? Bezlitosne opinie internautów

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: