ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy WIELKI DRAMAT gwiazdy Ich Troje! WYRZUCILI go z domu

WIELKI DRAMAT gwiazdy Ich Troje! WYRZUCILI go z domu

04.10.2016, godz. 02:00
JACEK ŁĄGWA
JACEK ŁĄGWA foto:

Milion po raz pierwszy! Po raz drugi i sprzedane! W Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa odbyła się aukcja komornicza mieszkania Jacka Łągwy (47 l.). Kompozytor, który popadł w długi, będzie musiał opuścić swój piękny 350-metrowy apartament z ogromnym studiem nagraniowym w Łodzi.

Licytacja dwupoziomowego mieszkania, w którym znajduje się studio nagraniowe, imponująca biblioteka, siłownia, ogromny salon ze stołem bilardowym, a także sypialnia, nie jest już własnością Jacka Łągwy. 29 września odbyła się licytacja pięknego apartamentu, który szybko znalazł nowego nabywcę. I choć jego wartość oszacowano na 1 436 000 zł, to zostało sprzedane za niecały milion. - Licytacja została skutecznie zakończona. Mieszkanie sprzedano - poinformowano nas w biurze Kancelarii Komorniczej Adama Pietraka, który prowadził licytację. Już wiadomo, na co zostanie przeznaczona ta kwota.

- Z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży mieszkania pana Jacka Łągwy w pierwszej kolejności zostaną pokryte roszczenia alimentacyjne na rzecz jego nieletnich dzieci - przyznał asesor komornika nadzorującego licytację.

Gdzie teraz podzieje się muzyk? Tego nie wiadomo. Łągwa nie chce komentować obecnej sytuacji. - Nie chcę o tym wszystkim rozmawiać. Wiele osób dobija się do mnie, ale niczego nie komentuję. Nie chcę o moich problemach ani słyszeć, ani mówić, a tym bardziej czytać - powiedział Jacek.

Zobacz: Roast Szpaka okazał się hitem? Sprawdź!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: