ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Aktor

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Aktor

22.10.2016, godz. 00:00
Plebiscyt 25-lecie  Aktorzy Nowe!
foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Dziś prezentujemy wszystkich kandydatów na SuperAktora 25-lecia.

Kategoria SuperAKTOR

TERESA LIPOWSKA
SMS o treści: SUPER.1 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

CEZARY PAZURA
SMS o treści: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

ARTUR ŻMIJEWSKI
SMS o treści: SUPER.3 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

TOMASZ KOT
SMS o treści: SUPER.4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

CEZARY ŻAK
SMS o treści: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT

 

 

LOŻA KOMENTATORÓW

 

MAŁGORZATA RYBAK-DOWŻYK
Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska

– Kultowe sceny i dialogi, niezapomniane role, seriale, które oglądają całe pokolenia Polaków i filmy bijące rekordy popularności. No i przebojowe reklamy! Wypowiadaną przez Tomasza Kota kwestię „Jestem w T-Mobile" możemy usłyszeć nie tylko w telewizji, ale też na ulicy. My mamy już swój typ, a kto podbił wasze serca?

 

MAREK MOCZULSKI
Prezes Zarządu Bakalland S.A.

– Doskonała kreacja aktorska broni się sama, nie potrzebuje wielu słów. Nominowani aktorzy w swojej karierze wcielili się w role, które zapamiętamy na długo i pokazali, że bycie aktorem to duże wyzwanie, a przede wszystkim – to najbardziej wymagają- ca rola w ich życiu.

ANNA SERWACIŃSKA
Dyrektor Biura Zakupów i Zarządzania Dostawcami Provident Polska

– Jaki powinien być aktor 25-lecia? Taki, z którym można się śmiać, ale też moglibyśmy z nim wylać morze łez. Powinien być silną i atrakcyjną osobowością, ale jednocześnie interesują nas jego słabości. Ćwierć wieku to dużo czasu, by zebrać wachlarz niezwykłych kreacji, którymi następne pokolenia będą się zachwycać.

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT) wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na Super Gwiazdę 25-lecia trwa do 16 października 2016 r. do g. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

  Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: