ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

11.10.2016, godz. 00:00
Doda pochwaliła się zaproszeniem na Smoleńsk. Fani oburzeni
foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku będziemy prezentować kandydatów na SuperGwiazdę 25-lecia.

DOROTA „DODA" RABCZEWSKA

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Doda urodziła się w Ciechanowie. Karierę rozpoczęła od występów w warszawskim teatrze Buffo pod koniec lat 90. Grała role w takich musicalach jak „Metro" i „Przeżyj to sam". Po zakończeniu kariery teatralnej została wokalistką rockowej kapeli Virgin. Największy rozgłos przyniósł jej udział w programie „Bar" emitowanym w Polsacie.

Wtedy właśnie Polska dowiedziała się, kim jest Doda. Za sprawą skandali obyczajowych i kontrowersyjnego wizerunku do dziś jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie. Na koncie ma jedno, zakończone rozwodem, małżeństwo z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Przed laty związana była także z muzykiem Adamem „Nergalem" Darskim.

Na swoim koncie artystka ma trzy płyty wydane z zespołem Virgin oraz dwa solowe krążki. Obecnie, po reaktywacji zespołu, przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Doda zasiadała w jury programów „Gwiazdy tańczą na lodzie", „Tylko nas dwoje" oraz muzycznego karaoke „Shibuya". Wątek postaci artystki poruszany był w wielu filmach, serialach i programach telewizyjnych, doczekała się także kilku piosenek na swój temat. Cztery lata temu w Muzeum Narodowym w Warszawie została otwarta wystawa „Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi", której jedną z bohaterek została właśnie Doda. Ekspozycja przedstawiała ludzi, którzy na przestrzeni wieków byli stawiani ponad innymi, z tytułu władzy, wiedzy, bogactwa czy rozgłosu.

Pozostali z kategorii SuperGwiazda

EDYTA GÓRNIAK sms: SUPER.1
ZENON MARTYNIUK sms: SUPER.3
GRZEGORZ SKAWIŃSKI sms: SUPER.4
MARYLA RODOWICZ sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT) wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na Super Gwiazdę 25-lecia trwa do 16 października 2016 r. do g. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 

 


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: