ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

12.10.2016, godz. 00:00
ZENON MARTYNIUK, AKCENT
ZENON MARTYNIUK, AKCENT foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku prezentujemy kandydatów na SuperGwiazdę 25-lecia.

ZENON MARTYNIUK

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.3 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Lider zespołu Akcent pochodzi z Podlasia. Dziś to niekwestionowany król disco polo. Skromny, utalentowany, o niezwykłej barwie głosu. Rozkochał w sobie całą Polskę, śpiewając piosenkę o dziewczynie z klubu disco. Hit Zenona Martyniuka „Przez twe oczy zielone" zna niemal każdy, łącznie z kadrą polskiej piłki nożnej. Na koncerty Martyniuka przychodzą tysiące fanów. A pomyśleć, że założyciel zespołu Akcent jeszcze 10 lat temu nie spodziewał się takiego sukcesu.

Obecnie bywa gościem w domu, bo grywa po 10 koncertów tygodniowo i kręci teledyski w Stanach Zjednoczonych. Artysta ma na swoim koncie wiele przebojów, m.in. „Czemu jesteś taka, dziewczyno", „Kochana, wierzę w miłość", „Skradłaś wszystko" i „Przekorny los". Jego wielkim sukcesem jest otrzymanie w 2015 roku statuetki Osobowość Roku, którą Zenon odebrał podczas wielkiej Gali Osobistości. Martyniuk ma żonę Danutę i syna Daniela. Mieszka z rodziną w Białymstoku. Swojej żonie artysta zadedykował piosenkę „Sonet dla miłości". Jego najlepszym przyjacielem jest klawiszowiec zespołu Ryszard Warot.

Pozostali z kategorii SuperGWIAZDA

EDYTA GÓRNIAK sms: SUPER.1
DOROTA RABCZEWSKA DODA sms: SUPER.2
GRZEGORZ SKAWIŃSKI sms: SUPER.4
MARYLA RODOWICZ sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT) wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na Super Gwiazdę 25-lecia trwa do 16 października 2016 r. do g. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.plWięcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: