ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

13.10.2016, godz. 00:00
Kombii, Grzegorz Skawiński
foto: © AKPA

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku prezentujemy kandydatów na SuperGwiazdę 25-lecia.

GRZEGORZ SKAWINSKI

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Człowiek orkiestra, śpiewa, komponuje, pisze teksty, muzyk. Od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich gwiazd estrady. Wyśpiewał wiele hitów, m.in. „Słodkiego, miłego życia”, „Nie ma zysku” i „Kochać cię – za późno” czy „Black and White”.

Lider grupy Kombii, Grzegorz Skawiński, urodził się w Mławie, ale od wielu lat mieszka w Trójmieście. Wbrew pozorom nie prowadzi rockandrollowego życia. Wciąż jest kawalerem, nie było nigdy wokół niego skandali, skupia się tylko na muzyce.

Artysta ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Mławie, w którym poznał Waldemara Tkaczyka. Panowie razem założyli zespół Kameleon. Od roku 1975 Grzegorz był członkiem zespołu Akcenty, który rok później przekształcił się w Kombi. Pod koniec lat 80. rozpoczął karierę solową jako Skawiński, a w 1991 roku razem z Waldemarem Tkaczykiem, Zbigniewem Kraszewskim (eks-TSA) i Piotrem Łukaszewskim powołał do życia grupę Skawalker. W 1994 po przyjęciu do zespołu wokalistki Agnieszki Chylińskiej zmieniono nazwę na O.N.A. Zespół ten oficjalnie zakończył działalność w 2003 r. W 2003 r. wraz z dwoma byłymi muzykami Kombi – Waldemarem Tkaczykiem i Janem Plutą – założył zespół Kombii, z którym obecnie występuje.

Pozostali z kategorii SuperGWIAZDA

EDYTA GÓRNIAK sms: SUPER.1
DOROTA RABCZEWSKA DODA sms: SUPER.2
GRZEGORZ SKAWIŃSKI sms: SUPER.4
MARYLA RODOWICZ sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT) wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na Super Gwiazdę 25-lecia trwa do 16 października 2016 r. do g. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.plWięcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: