ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

15.10.2016, godz. 00:00
Plebiscyt 25-lecie Gwiazdy
foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Dziś prezentujemy wszystkich kandydatów na SuperGwiazdę 25-lecia.

EDYTA GÓRNIAK
SMS o treści: SUPER.1 7243 (koszt 2,46 zł z VAT

 

 

DOROTA RABCZEWSKA DODA
SMS o treści: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

ZENON MARTYNIUK
SMS o treści: SUPER.3 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

GRZEGORZ SKAWINSKI
SMS o treści: SUPER.4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

MARYLA RODOWICZ
SMS o treści: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

LOŻA KOMENTATORÓW

MAŁGORZATA RYBAK-DOWŻYK

Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska

Muzyka jest uniwersalnym językiem, który potrafi łączyć ludzi jak żaden inny. W T-Mobile wiemy to dobrze, bo w ramach Electronic Beats przedstawiamy szerokiej publiczności fantastyczną muzykę na wielu festiwalowych scenach. Teraz więc trzymamy kciuki za nominowanych i do zobaczenia na electronicbeats.pl.

MAREK MOCZULSKI

Prezes Zarzadu Bakalland S.A.

Podobno lubimy tylko te piosenki, które już słyszeliśmy. Czy na pewno? Może to jednak kwestia uniwersalnych wartości, które niesie tekst, i harmonijnej melodii sprawia, że pewne utwory nigdy się nie starzeją. Nasza osobista lista przebojów to przecież często piękne wspomnienie z muzyczną ilustracją.

ANDRZEJ ZACKIEWICZ

Dyrektor Departamentu E-commerce i Komunikacji Marketingowej, Provident Polska

Przez ten czas można napisać i zaśpiewać wiele utworów, ale historia muzyki pamięta tylko te najlepsze. Wierzymy, że w muzyce najważniejsze jest, by wyrazić emocje. O całkowitym sukcesie artysty przesądza więc odwaga bycia sobą, która kreuje słowa i muzykę.

 

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT) wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na Super Gwiazdę 25-lecia trwa do 16 października 2016 r. do g. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

  


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: