ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Osobowość

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Osobowość

14.11.2016, godz. 08:49
Plebiscyt 25-lecie Osobowość
foto: Super Express

Anna Dymna i jej fundacja „Mimo Wszystko". Tadeusz Wrona, który lądował bez otwartego podwozia. Prof. Adam Maciejewski wykona pierwszy na świecie przeszczep twarzy. Ilona Łepkowska i jej seriale. Siostra Małgorzata Chmielewska, która prowadzi domy opieki. Kto z nich zasługuje, by zostać SuperOsobowością 25-lecia? Głosować można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Od dziś do piątku przedstawiamy kandydatów w tej kategorii.

Kategoria SuperOSOBOWOŚĆ

ILONA ŁEPKOWSKA

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.1 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Codziennie jej twórczością zachwycają się miliony widzów. Scenarzystka i pisarka, niekwestionowana królowa polskich filmów i seriali. Nazywana też „Midasem polskiego show-biznesu". I całkiem zasłużenie! Polacy kochają scenariusze Ilony Łepkowskiej. Pisała je na przykład do takich seriali jak: „M jak miłość", „Na dobre i na złe", „Klan", filmów „Kogel-mogel", „Och, Karol" czy „Komedia małżeńska". A to tylko część jej dorobku! Dowodem na to, że jej scenariusze trafiają do serc, może być fakt, że ma na koncie aż dwanaście statuetek prestiżowych Telekamer.
Widzowie mieli okazję również poznać jej nietuzinkową postać i cięty język na szklanym ekranie w programie „Szkło kontaktowe" na antenie TVN 24. W tym roku wydała debiutancką książkę „Pani mnie z kimś pomyliła", w któ- rej z właściwym sobie niezwykłym poczuciem humoru opisała show-biznes. Bo kto jak nie ona zna go od podszewki! Ilona Łepkowska została uznana za jedną z najbardziej wpływowych Polek, a Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego uhonorowało ją w 2013 roku Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Nic więc dziwnego, że znalazła się w naszym rankingu!

Pozostali z kategorii SuperOSOBOWOŚĆ

s. MAŁGORZATA CHMIELEWSKA sms: SUPER.2
kpt. TADEUSZ WRONA sms: SUPER.3
prof. ADAM MACIEJEWSKI sms: SUPER.4
ANNA DYMNA sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperOsobowość 25-lecia trwa do 20 listopada 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: