ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Przedsiębiorca

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Przedsiębiorca

08.11.2016, godz. 00:00
Plebiscyt 25-lecie Przedsiębiorca
foto: Super Express

Irena Eris i jej kosmetyki, Ryszard Florek i okna firmy Fakro, Michał Kiciński i gra komputerowa „Wiedź- min", Roman Kluska i firma Optimus, Solange i Krzysztof Olszewscy i autobusy Solaris – kto z wymienionych biznesmenów zasługuje na tytuł Przedsiębiorcy 25-lecia w plebiscycie „Super Expressu"? Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Od dziś do czwartku przedstawiamy kandydatów w tej kategorii.

Kategoria SuperPRZEDSIĘBIORCA

IRENA ERIS

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

I kona kobiecej twarzy polskiego biznesu. Irena Eris od trzech dekad uczy Polki piękna. Z wykształcenia doktor farmacji. Jest założycielką jednej z najbardziej rozpoznawanych polskich marek kosmetycznych na świecie – wraz z mężem Henrykiem Orfingerem prowadzi laboratorium kosmetyczne dr Irena Eris. Na samym początku, we wczesnych latach 80. jej zakład produkował tylko jeden krem, obecnie zatrudnia kilkuset pracowników, a jej kosmetyki kochają kobiety (i nie tylko) na całym świecie. To ona odpowiada za kreowanie nowych produktów i jest odpowiedzialna za proces ich powstawania. Dlaczego zajęła się rynkiem kosmetycznym? Bo jak nikt rozumie potrzeby kobiet! – Jako młoda dziewczyna miałam brzydką cerę. Szukałam ratunku u kosmetyczek, dermatologów, ale nie potrafili mi pomóc. W czasie studiów na wydziale farmacji zdobyłam niezbędną wiedzę i sama zaczęłam tworzyć pierwsze kremy. Najpierw dla siebie, później też dla znajomych – zdradziła nam jakiś czas temu.
Imperium Ireny Eris to nie tylko marka kosmetyczna, ale również sieć hoteli SPA w najpiękniejszych zakątkach Polski. Recepta na sukces? – Nie wyobrażam sobie, aby można było go osiągnąć, nie będąc konsekwentnym i upartym – zwykła mawiać. Trzy lata temu została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości oraz za osiągnięcia w działalności społecznej. W 2016 roku zajęła 59. miejsce w rankingu „Wprost" najbogatszych Polaków z majątkiem 505 mln zł.

Pozostali z kategorii SuperPRZEDSIĘBIORCA

ROMAN KLUSKA sms: SUPER.1
MICHAŁ KICIŃSKI sms: SUPER.3
SOLANGE I KRZYSZTOF OLSZEWSCY sms: SUPER.4
RYSZARD FLOREK sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperFilm 25-lecia trwa do 6 listopada 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl


 

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: