ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Przedsiębiorca

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Przedsiębiorca

10.11.2016, godz. 09:18
Plebiscyt 25-lecie Przedsiębiorca
foto: Super Express

Irena Eris i jej kosmetyki, Ryszard Florek i okna firmy Fakro, Michał Kiciński i gra komputerowa „Wiedź- min", Roman Kluska i firma Optimus, Solange i Krzysztof Olszewscy i autobusy Solaris – kto z wymienionych biznesmenów zasługuje na tytuł Przedsiębiorcy 25-lecia w plebiscycie „Super Expressu"? Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do czwartku przedstawiamy kandydatów w tej kategorii.

Kategoria SuperPRZEDSIĘBIORCA

SOLANGE I KRZYSZTOF OLSZEWSCY

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Królowie autobusów, tramwajów i trolejbusów spod poznańskiego Bolechowa to małżeństwo Solange (65 l.) i Krzysztof (65 l.) Olszewscy, którzy w 1996 roku założyli firmę Solaris Bus& Coach S.A. Są czołowym producentem pojazdów komunikacji publicznej. Mają cztery fabryki, a ich pojazdy można spotkać w wielu krajach na całym świecie, m.in. w Turcji, Norwegii czy Włoszech.

– W firmę zainwestowaliśmy wszystko. Z perspektywy dwudziestu lat mogę uznać, że było warto – mówi Solange Olszewska. Oprócz biznesu małżeństwo zajmuje się też działalnością charytatywną. Wspiera m.in. Szkołę dla dzieci specjalnej troski w Kowanówku.

RYSZARD FLOREK

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Jego okna s ą w domach na całym świecie. Firma Fakro Ryszarda Florka (63 l.) to potentat w branży okien dachowych, który kontroluje 15 proc. światowego rynku.
Jego wyroby można kupić na sześciu kontynentach. Przedsiębiorca jest również założycielem fundacji „Pomyśl o przyszłości", która wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu naszego kraju.

Pozostali z kategorii SuperPRZEDSIĘBIORCA

ROMAN KLUSKA sms: SUPER.1
IRENA ERIS sms: SUPER.2
MICHAŁ KICIŃSKI sms: SUPER.3

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperFilm 25-lecia trwa do 6 listopada 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 

 Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: