ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperAktor

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperAktor

18.10.2016, godz. 00:00
Cezary Pazura
foto: © AKPA

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku prezentujemy kandydatów na SuperAktora 25-lecia.

Kategoria SuperAKTOR

CEZARY PAZURA
ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. Gdy ukończył szkołę muzyczną, postanowił zostać aktorem. Zdał do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Edukację zakończył w 1986 roku i szybko okazało się, że talent aktorski odziedziczył w genach po swoim ojcu, który realizował się w teatrze amatorskim. Kariera Pazury nabrała tempa po roli kaprala Edwarda Wiadernego w filmie „Kroll". Chwilę później ruszyła lawina propozycji, a Cezary stał się najbardziej rozchwytywanym aktorem w Polsce.

Serca widzów i największą popularność dała mu jednak główna rola w hitowym filmie „Kiler" Janusza Machulskiego. W wieku 24 lat, gdy był początkującym aktorem absolwentem łódzkiej Filmówki, poznał swoją pierwszą żonę Żanetę. Trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu, a w 1989 roku urodziła im się córka Anastazja. Ich małżeństwo trwało zaledwie cztery lata, gdyż kobieta porzuciła go i ich córkę. Drugą żoną aktora została Weronika Marczuk. Ślub wzię- li w 1995 r., a rozwiedli się w 2007 r. Obecnie żoną aktora jest Edyta Pazura. Mają dwoje dzieci, córkę Amelię i syna Antoniego.

Pozostali z kategorii SuperAKTOR

TERESA LIPOWSKA sms: SUPER.1
ARTUR ŻMIJEWSKI sms: SUPER.3
TOMASZ KOT sms: SUPER.4
CEZARY ŻAK sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperAktora 25-lecia trwa do 23 października 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 

 


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: