ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperAktor

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperAktor

20.10.2016, godz. 00:00
Tomasz Kot
Premiera filmu DISCO POLO foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku prezentujemy kandydatów na SuperAktora 25-lecia.

Tomasz Kot

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Pochodzi z Legnicy. I wcale nie marzył o tym, by zostać gwiazdą kina. W wieku szkolnym pasjonował się malarstwem artystycznym, a aktorstwo zainteresowało go dopiero w liceum. Po zdaniu matury złożył papiery do krakowskiej szkoły teatralnej, do której dostał się za pierwszym podejściem. Po studiach występował w Teatrze Bagatela w Krakowie, a także w Centrum Sztuki Teatru Dramatycznego w Legnicy. I choć bardzo mocno związany był z teatrami, postanowił spróbować swych sił w serialach. Publiczność pokochała go za rolę w serialu „Niania".

Dziś częściej pojawia się w filmach. Najlepiej sprawdza się w rolach biograficznych. W 2015 roku otrzymał nagrodę Orła w kategorii najlepsza główna rola męska za film „Bogowie", w którym zagrał Zbigniewa Religę. Tę samą nagrodę otrzymał również za rolę w filmie „Skazany na bluesa", w którym wcielił się w Ryszarda Riedela. Tomasz Kot nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym, choć jest ono bardzo udane. Aktor w 2006 roku poślubił Agnieszkę Olczyk. Jest ojcem Blanki i Leona.

Pozostali z kategorii SuperAKTOR

TERESA LIPOWSKA sms: SUPER.1
CEZARY PAZURA sms: SUPER.2
ARTUR ŻMIJEWSKI sms: SUPER.3
CEZARY ŻAK sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperAktora 25-lecia trwa do 23 października 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 

 

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: