ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperFILM

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperFILM

05.11.2016, godz. 00:00
Plebiscyt 25-lecie Film
foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji trwa wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Dziś prezentujemy wszystkich kandydatów w kategorii SuperFilm 25-lecia.

Kategoria SuperFILM

PSY
SMS o treści: SUPER.1 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 


KILER
SMS o treści: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

DZIEŃ ŚWIRA
SMS o treści: SUPER.3 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

OGNIEM I MIECZEM
SMS o treści: SUPER.4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 


BOGOWIE
SMS o treści: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 


LOŻA KOMENTATORÓW

MAŁGORZATA RYBAK-DOWŻYK
Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska

– Co jest najważniejsze w kinie? Śmiech i rozrywka, a może wzruszenia i refleksja? Wybór należy do was. W tej kategorii do wyboru macie filmy, które na dobre zapadną w pamięć i można je oglądać wiele razy. Po więcej zapraszamy was na festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty i do dostępnego u nas Netflixa.

MAREK MOCZULSKI
Prezes Zarządu Bakalland S.A.

– Jaki będzie najlepszy film 25-lecia? Taki, który najlepiej opowiada o nas samych, pokazuje Polskę i Polaków poprzez pryzmat osobistych historii bohatera. To w nim, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, dzięki magii zamkniętej w kinowym ekranie, odnajdujemy swoje radości i smutki.

ROMAN JAMIOŁKOWSKI
Dyrektor Departamentu ds. Relacji Zewnętrznych Provident Polska

– Dobry film to wypadkowa kilku elementów: pracy wybitnego reżysera, znakomicie opowiedzianej historii, kreacji aktorskiej idetali, które sprawiają, że produkcja jest wyjątkowa. Do tego odpowiednia muzyka i doskonałe ujęcia, czyli wszystko to, co buduje w widzu napięcie. To połączenie sprawia, że film, pomimo upływu lat, wciąż wzbudza w nas emocje.

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperFilm 25-lecia trwa do 6 listopada 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl


 Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: