ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperSportowiec

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperSportowiec

27.10.2016, godz. 00:00
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Ćwierć wieku to kawał czasu nie tylko dla gazety codziennej takiej jak „Super Express", to także epoka w historii polskiego sportu. Nic dziwnego, że honorując największe wydarzenia 25-lecia, nie mogliśmy zapomnieć o tych, którzy dostarczyli nam emocji i wzruszeń na tej niwie. Wybór piątki kandydatów okazał się karkołomnym zadaniem, bo sukcesów było mnóstwo. Zwracaliśmy uwagę w głównej mierze na złote medale olimpijskie, ale nie patrzyliśmy wyłącznie na krążki. Uznaliśmy, że trzeba także docenić pozycję polskich zawodników w światowym sporcie oraz wielką popularność, jaką wypracowali przez lata startów. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych kandydatów zapisał się w dziejach sportu i życzliwej pamięci kibiców. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Od dziś do piątku prezentujemy kandydatów na SuperSportowca 25-lecia.

Kategoria SuperSPORTOWIEC

ROBERT LEWANDOWSKI

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER. 4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Jeśli w polskim sporcie ktoś w ogóle jest gwiazdą, to na pewno on. Bodaj nigdy w całej historii naszego futbolu nie znalazł się gracz, który miałby tak wielką pozycję w światowej piłce, co Robert Lewandowski. To o niego starały się i wciąż się starają najlepsze kluby świata, z Realem Madryt na czele. 10 lat temu Znicz Pruszków dał za niego 5 tysięcy złotych. Dziś zarabia kilkanaście milionów euro za sezon, a za samo złożenie podpisu na kontrakcie z Bayernem Monachium jego konto powiększyło się o 15 mln euro. Co do tego, że jest wart tych pieniędzy, nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Nie każdy piłkarz może się pochwalić strzeleniem 4 bramek Realowi Madryt, czy zdobyciem 5 kapitalnych goli w 9 minut. Nie każdy ma na koncie ponad 100 goli w Bundeslidze i dwa tytuły króla strzelców niemieckiej ekstraklasy. Jest rozchwytywany także poza boiskiem. Starannie dobiera partnerów biznesowych i pojawia się w kampaniach reklamowych jedynie firm z samego topu. Choć zna swoją niebotyczną wartość, pozostał skromnym i spokojnym człowiekiem, który wie, czego chce i konsekwentnie pnie się po szczeblach kariery.

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperSportowca 25-lecia trwa do 30 października 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl

 

Pozostali z kategorii SuperSPORTOWIEC

ADAM MAŁYSZ sms: SUPER.1
ROBERT KORZENIOWSKI sms: SUPER.2
ANDRZEJ GOŁOTA sms: SUPER.3
ANITA WŁODARCZYK sms: SUPER.5

 

 


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: