ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperSportowiec

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria SuperSportowiec

29.10.2016, godz. 00:00
Plebiscyt 25-lecie  Sportowcy
foto: Super Express

Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Dziś prezentujemy wszystkich kandydatów na SuperSportowca 25-lecia.

Kategoria SuperSPORTOWIEC

ADAM MAŁYSZ
SMS o treści: SUPER.1 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

ROBERT KORZENIOWSKI
SMS o treści: SUPER.2 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

ANDRZEJ GOŁOTA
SMS o treści: SUPER.3 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

ROBERT LEWANDOWSKI
SMS o treści: SUPER.4 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

ANITA WŁODARCZYK
SMS o treści: SUPER.5 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

 

 

LOŻA KOMENTATORÓW

MAŁGORZATA RYBAK-DOWŻYK
Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska

– Wierzymy, że sport jest bardzo ważny, dlatego przez 20 lat działalności wspieraliśmy m.in. naszych żeglarzy, piłkarzy czy olimpijczyków. A już od 4 lat motywujemy Polaków do aktywności w szczytnym celu w ramach akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami. Trzymamy kciuki – niech wygra najlepszy!

MAREK MOCZULSKI
Prezes Zarządu Bakalland S.A

– Ostatnie ćwierćwiecze obfitowało w emocje z udziałem polskich sportowców. Ich międzynarodowe sukcesy wzruszały nas i cieszyły, a zdobyte medale i tytuły pozostaną w naszej pamięci na zawsze. W tej kategorii nagroda należałaby się także polskim kibicom, którzy są najlepsi na świecie.

BARTŁOMIEJ WIŚNIEWSKI
Dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem Provident Polska

– Pamiętamy niedawne emocje, jakie towarzyszyły nam przy Euro 2016, jeszcze mamy w pamięci występy naszych medalistów w Rio. Zapewne ta konkurencja będzie najbardziej waleczna. Zatem trzymamy kciuki za piękną walkę fair play, niech wygra najlepszy.

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT), wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na SuperSportowca 25-lecia trwa do 30 października 2016 r., do godz. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl


 Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: