ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wielki powrót Andrzeja Sołtysika! Jak poradził sobie w DDTVN? Nie obyło się bez WPADEK...

Wielki powrót Andrzeja Sołtysika! Jak poradził sobie w DDTVN? Nie obyło się bez WPADEK...

01.09.2016, godz. 11:32

Dziś po wakacyjnej przerwie powrócił program Dzień Dobry TVN. Nowy sezon i nowy prowadzący! Po latach do programu powrócił bowiem Andrzej Sołtysik, który od dziś będzie prowadził śniadaniówkę u boku Anny Kalczyńskiej. Jak sobie poradził?

Kiedy Jarosław Kuźniar stwierdził, że śniadaniówka to nie miejsce dla niego, nowym partnerem Anny Kalczyńskiej został Andrzej Sołtysik. Dziennikarz prowadził już kiedyś Dzień Dobry TVN, ale były to wydania weekendowe. Był wówczas programowym partnerem Magdy Mołek. W 2012 roku odszedł jednak z programu. Po latach powrócił w wielkim stylu i będzie pojawiał się regularnie w powszednie poranki.

Jak wypadł? Chociaż nie jest amatorem, bardzo się stresował, do czego sam się wielokrotnie przyznawał. Nerwy czasami dawały o sobie znać. Kilka razy zdarzyło mu się pomylić imiona gości. Wchodził też czasem w słowo Annie Kalczyńskiej. Na szczęście koleżanka była dla niego wyrozumiała.

Kiedy Agnieszka Jastrzębska w swoim dziale o świecie gwiazd, przedstawiała najciekawsze zdarzenia wakacji, wspomniała o najważniejszym letnim wydarzeniu show-biznesu. Sołtysik myślał, że chodzi o jeden z festiwali filmowych. Kiedy Jastrzębska uświadomiła go, że mówi o ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka, wybuchł tylko głośnym śmiechem. Czyżby historia się powtórzyła? Kuźniar też w pierwszych dniach nowej pracy wyśmiał Jastrzębską!

Następnym razem na pewno będzie tylko lepiej! Trzymamy kciuki!

Zobacz: Tylko u nas! Nowa para prowadzących DDTVN we wspólnym wywiadzie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: