ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wielki test o polskim filmie już dziś na TVP1

Wielki test o polskim filmie już dziś na TVP1

28.11.2016, godz. 20:52
Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski
Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski foto: AKPA

Widzowie TVP 1 pokochali testy. Tym razem telewizyjna Jedynka zaprasza na "Wielki test o polskim filmie". Już dziś, w poniedziałek 28 listopada, o godz. 20.30 będzie można sprawdzić swoją wiedzę o krajowych produkcjach i zobaczyć, jak z pytaniami radzą sobie nasze gwiazdy, m.in. Ela Romanowska (33 l.) i Sławomir Orzechowski (58 l.). Widowisko poprowadzą tradycyjnie Paulina Chylewska (38 l.) i Maciej Kurzajewski (43 l.).

"Kiler", "Psy", "Potop" czy "Bogowie". Widzowie "Wielkiego testu" dowiedzą się m.in., jak nakręcić hit, jak obsadza się filmowe role i na co warto pójść do kina. W programie nie zabraknie też najbardziej zabawnych i najbardziej romantycznych scen z polskich filmów. Test w studiu rozwiązywać będą m.in.: aktorzy Mikołaj Roznerski (33 l.), Ela Romanowska (33 l.), Ola Hamkało (28 l.) i Marcin Mroczek (34 l.) oraz zapaśnik Paweł Nastula (46 l.).

Wygrana w wysokości 30 tys. zł zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzców charytatywny cel. Internauci będą mogli uczestniczyć w teście na stronie Interia.pl i wygrać 20 tys. zł ufundowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Tradycyjnie test będzie można rozwiązywać, wykorzystując także aplikację na urządzenia mobilne Wielki Test TVP.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak - tak mieszka po ślubie z milionerem! [ZDJĘCIE]

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: