ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wielkie kuszenie Lewandowskich o sesję z Klarą! Oferty nawet za pół miliona złotych!

Wielkie kuszenie Lewandowskich o sesję z Klarą! Oferty nawet za pół miliona złotych!

17.07.2017, godz. 05:00
ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Z CÓRKĄ
ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Z CÓRKĄ foto:

Dobra passa Ani (29 l.) i Roberta (29 l.) Lewandowskich trwa w najlepsze. Małżonkowie są u nas traktowani niczym rodzina królewska. Od kiedy na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, córeczka Klara (2 mies.), media oszalały. Jak dowiedział się "Super Express", kilka kolorowych magazynów ma chrapkę na rodzinną fotograficzną sesję naszych celebrytów. Na stole leży pół miliona złotych, co jest absolutnym rekordem w kraju. Ale czy to wystarczy?

Nie tylko na Zachodzie mają bzika na punkcie dzieci celebrytów. Kilka lat temu Kim Kardashian (37 l.) za okładkę z córką North (4 l.) zarobiła aż milion dolarów. To była największa kwota w historii amerykańskiej prasy. Polska, za sprawą małżeństwa Lewandowskich, też może mieć swój rekord. Jak udało nam się dowiedzieć, aż kilka magazynów bije się o okładkę z Anią, Robertem i ich córką Klarą. Każdy jako pierwszy chce w należyty sposób pokazać całemu światu dziecko polskich Beckhamów. Najwyższa obecnie oferta to aż pół miliona złotych.

Czy para skusi się na taką sesję? Wszak pieniędzy im nie brakuje. Wszystko zależy od mamy Klary, czyli Ani Lewandowskiej. Sportsmenka w ostatnim czasie bardzo dobrze sobie radzi. Prowadzi obozy sportowe, podczas których zarabia kolosalne kwoty. Już w czasie ciąży za jeden wpis na Instagramie brała od 8 do 20 tys.?zł. Teraz po urodzeniu Klary te stawki wzrosły... podobno dziesięciokrotnie.

Z pewnością Robert, mający z samego tylko Bayernu Monachium ponad 15 mln euro rocznie, nie zajmuje sobie głowy takimi "drobnymi", ale niewykluczone, że małżonkowie zdecydują się na taką sesję, a pieniądze przeznaczą na cele charytatywne.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan biega BEZ STANIKA! [ZDJĘCIE]

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: