ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wirtualna "dziewczynka z Filipin" złapała trzech pedofilów z Polski!

Wirtualna "dziewczynka z Filipin" złapała trzech pedofilów z Polski!

05.11.2013, godz. 09:48
Sweetie
foto: EAST NEWS

Jedna z holenderskich organizacji stworzyła wirtualną przynęte na pedofilów. Wygenerowana komputerowo 10-letnia dziewczynka dostała na imię Sweetie. "Mała Filipinka" została wysłana na czaty internetowe. Dzięki jej działalności, w ciągu dwóch miesięcy udało się zlokalizować tysiąc pedofilów! Wiadomo o nich wszystko. Trzech z nich pochodzi z Polski.

Organizacja Terre des Hommes zajmująca się przeciwdziałaniem wykorzystywaniu dzieci na świecie, zleciła przygotowanie specjalnego wirtualnego modelu małej dziewczynki, napisała "Gazeta Wyborcza". Przy realizacji zlecenia wykorzystano najnowocześniejsze technologie znane z gier komputerowych i bajek animowanych. I tak powstała 10-letnia dziewczynka z Filipin, której nadano imię Sweetie.

ZOBACZ: Kolejny pedofil aresztowany! Radny molestował uczennice

Wirtualne dziecko odwiedzało czaty, na których otrzymało wiele propozycji od pedofili. Do najczęstszych należały prośby o rozbieranie się przed kamerą i masturbację.

W ciągu dwóch miesięcy działalności "Sweetie", Terre des Hommes mająca siedzibę w Amsterdamie zlokalizowała tysiąc pedofilów. Wśród nich jest trzech Polaków. Organizacja weszła w posiadanie ich danych - imion i nazwisk, adresów zamieszkania, numerów telefonów, a nawet numerów kart kredytowych.

Jak zaznaczają przedstawiciele Terre des Hommes, wszystkie dane zostały przekazane dobrowolnie przez samych pedofilów. Zebrane informacje przekazano do Interpolu.

- Wcześniej zwalczaliśmy dziecięcą prostytucję w południowej Azji. Tam zaobserwowaliśmy, że wiele małoletnich prostytutek znikło z miejsc, gdzie zwykle przebywały - z barów, restauracji, hoteli odwiedzanych przez seksualnych turystów - mówi Hans Guyt z Terre des Hommes.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: