ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wodzianka zdradza kulisy pracy u Wojewódzkiego! Co powiedziała? [WIDEO]

Wodzianka zdradza kulisy pracy u Wojewódzkiego! Co powiedziała? [WIDEO]

07.10.2016, godz. 11:49
Źródło: Paulina Koziejowska

Dominika Zasiewska bardziej znana jest jako Wodzianka. To właśnie ona przynosiła gościom wodę w programie Kuby Wojewódzkiego, jednocześnie rozpalając serca milionom panów przed telewizorami. Jak wspomina pracę z najbardziej lubianym showmanem w Polsce?

Dominika Zasiewska była gościem programu "Aktywnie z..." Pauliny Koziejowskiej z tv.se.pl. Nasza dziennikarka zdołała namówić modelkę do wyjścia na siłownię po 3 latach przerwy. Odpoczywając między morderczymi ćwiczeniami, odpowiadała na kolejne pytania na swój temat. Jedno z nich, dotyczyło pracy u Kuby Wojewódzkiego. Jak Wodzianka wspomina ten okres swojego życia?

- To była bardzo fajna zabawa - mówi Wodzianka. - Ja bardzo podchodziłam poważnie, starałam sie nie spóźniać, przynajmniej od jakiegoś 3 roku pracy, to juz się chyba nie spóźniałam - wyznaje Dominika. - Atmosfera na planie była bardzo przyjazna, w sensie bardzo się lubiliśmy i było tak, imprezowo! - zdradza. Jak Zasiewska zaczęła pracę o showmana? - Przez przypadek - śmieje się modelka. - Poszłam na casting. Pamiętam, że poszłam z koleżanką stylistką - przypmina sobie. Okazało się, że o pracy dowiedziała się podczas modlitwy w Częstochowie na Jasnej Górze w intencji chłopaka. Nagle zadzwonił jej telefon z radosną informacją o castingu.

Jak wyglądał casting? Zobacz cały odcinek "Aktywnie z..."!

Zobacz: ​To nie Grycanka! To Wodzianka! Zobacz jak się zmieniła!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: