ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki drwi z Rozenek! "Mi is Dejwid Bekam!"

Wojewódzki drwi z Rozenek! "Mi is Dejwid Bekam!"

09.08.2016, godz. 10:10

Spot promocyjny programu Azja Express wywołał burzę! Okazało się, że Małgorzata Rozenek nie zna języka angielskiego! Kuba Wojewódzki postanowił zadrwić sobie z koleżanki ze stacji i zamieścił na Facebooku śmieszny post!

Azja Express zbliża się dużymi krokami. Przypominamy, że to program, w którym gładko wydepilowani celebryci, odwiedzają słabo rozwinięte gospodarczo zakątki Azji, w celu udawania na kilka tygodni biedaków. W spocie promocyjnym nowy show wyszła na jaw szokująca prawda - Małgorzata Rozenek nie zna języka angielskiego. I nie chodzi o zaawansowany poziom, ale o podstawy. Perfekcyjna Pani domu próbowała się tłumaczyć, ale niesmak pozostał.

Chodzi oczywiście o sławetne porównanie siebie i Radosława Majdana do małżeństwa Beckhamów. - Hi is David Bekcham, end mi is Victoria Beckham - łamaną angielszczyzną mówi Rozenek w zwiastunie programu. Kuba Wojewódzki postanowił wykpić brak umiejętności lingwistycznych Rozenek.

Na Facebooku wrzucił zdjęcie, na którym z poważną miną opiera się o samochód. Ma na głowie czapkę, podobną do tej, którą często nosi David Beckahm. - Mi is Dejwid Bekam! - napisał pod zdjęciem. - Dejwid Bekam jest tylko jeden! i jest nim Radosław Majdan of kors - napisała jedna z fanek.

Może Marek Kondrat powinien nauczyć Małgosię podstaw języka angielskiego. Co Wy na to?

Zobacz: Młynarska krytykuje Azję Express: "Obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyła!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: