ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki grozi Majdanowi i wytyka Małgorzacie Rozenek: "Rozp*** małżeństwo Karolinie Ferenstein

Wojewódzki grozi Majdanowi i wytyka Małgorzacie Rozenek: "Rozp*** małżeństwo Karolinie Ferenstein

13.10.2016, godz. 08:25
Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
foto: Fotomontaż AKPA

Wojewódzki w Playboyu ostro o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie. W szczerym wywiadzie w magazynie dla mężczyzn dziennikarz stanął w obronie Renaty Kaczoruk i zaatakował Majdanów. Zasugerował, że Małgorzata Rozenek prawie rozbiła małżeństwo Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko

Kuba Wojewódzki idzie na wojnę z Majdanami? Wywiad w Playboyu to odpowiedź dziennikarza na komentarze Radosława Majdana i Małgorzaty Roznek-Majdan w programie Azja Express. To właśnie od tego się zaczęło. Małgorzata Roznek i Radosław Majdan na planie Azja Express mieli kilka konfliktowych sytuacji z Renatą Kaczoruk - narzeczoną Wojewódzkiego. Gdy modelka nie chciała podwieźć Majdanów z ust Perfekcyjnej padły ostre słowa "Ale Bitch!". To jednak nie koniec. Były piłkarz zaczął uspokajać narzeczoną, a przy okazji uderzył w Wojewódzkiego:

- Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? Weź przestań - skomentował szyderczo Majdan.

Kuba Wojewódzki długo zwlekał z ostateczną ripostą. W końcu odgryzł się Majdanom w obszernym wywiadzie dla Playboya. Przy okazji rycersko stanął w obronie narzeczonej Renaty Kaczoruk. To właśnie w Playboyu Wojewódzki zasugerował, że Małgorzata Rozenek omal nie rozbiła małżeństwa Piotra Kraśki i Karolin Ferenstein.

- Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego - czytamy w wywiadzie Wojewódzkiego dla Playboya.

Przypomnijmy, że w 2013 roku faktycznie w mediach pojawiły się niepotwierdzone plotki na temat zażyłej znajomości Piotra Kraśko i Małgorzaty Rozenek.

ZOBACZ: Najlepsze teksty Małgorzaty Rozenek w Azja Express. Który cytat najfajniejszy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: