ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki nie kłamał! Zobacz obrączkę showmana! [WIDEO]

Wojewódzki nie kłamał! Zobacz obrączkę showmana! [WIDEO]

19.09.2016, godz. 10:56

Od tygodnia po sieci krążą plotki, że Kuba Wojewódzki ożenił się ze swoją wieloletnią narzeczoną, Renatą Kaczoruk. Media, a nawet zagorzali fani podchodzili do informacji z dystansem. W Końcu Kuba słynie z tego, że lubi wprowadzać w błąd. Jednak we fragmencie najnowszego odcinka programu Wojewódzkiego widać obrączkę na palcu!

O plotkach na temat cichego ślubu Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk pisaliśmy już w zeszłym tygodniu. Słynący z prowokacji showman wzbudził jednak wątpliwości wielu osób. Do tej pory są tacy, którzy nie wierzą w historię o ślubie w tajemnicy. - Żadnego ślubu nie było. Jestem tego pewna na sto procent! - zdradza magazynowi "Twoje Imperium" przyjaciółka ojca modelki.

Ostatnio informowaliśmy, że dowodem na prawdomówność Wojewódzkiego ma być obrączka, którą zobaczymy na palcu prowadzącego w najbliższym odcinku programu. We fragmentach nowego odcinka, które wyciekły do sieci rzeczywiście widać, jak Kuba nosi na serdecznym palcu lewej ręki metalowy krążek. Jeden z pracowników TVN zamieścił na swoim Facebooku fragmenty, na których wyraźnie widzimy obrączkę Wojewódzkiego.

A może Kuba postanowił pójść w kłamstwo do tego stopnia, że uwiarygadnia je detalami? W końcu diabeł tkwi w szczegółach! Jak myślicie?

Zobacz: Roast Kuby Wojewódzkiego. Znamy szczegóły!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: