ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki o homoseksualizmie: "Rzuciłem to!"

Wojewódzki o homoseksualizmie: "Rzuciłem to!"

09.11.2016, godz. 08:17
Kuba Wojewódzki. Ostatni odcinek programu!
Kuba Wojewódzki. Ostatni odcinek programu! foto: SE.pl

Program Kuby Wojewódzkiego obchodził wczoraj jubileusz - 10 lat w TVN i 300 odcinków na antenie stacji. Gośćmi showmana byli Mesajah i Michał Kwiatkowi. Oczywiście nie zabrakło pytań o orientację drugiego zaproszonego gwiazdora. Wojewódzki tłumaczył się też ze swojego rzekomego homoseksualizmu.

W jubileuszowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Mesajah i brat Dawida Kwiatkowskiego, Michał. Starszy Kwiatkowski jest homoseksualistą i oczywiście Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie poruszył tego wątku w programie. Chłopak pochwalił się swoim występem z Eltonem Johnem, który jest dla niego wielkim auturytetem.

- Nie dość, że jesteś gejem to jesteś pyszałkiem. Uwielbiam to – skomentował Kuba. Michał postanowił sprawdzić popularna plotkę o Wojewódzkim, która głosi, że showman jest kryptogejem. - To jednak jesteś gejem? – spytał Kwiatkowski. - Rzuciłem to! – odparł Kuba. Podczas roastu Wojewódzkiego częstym motywem żartów była rzekomy romans dziennikarza z Tomaszem Kammelem. Kuba, który ma ogromny dystans do siebie sam zresztą żartuje ze swojego domniemanego homoseksualizmu.

Zobacz: Idol 2017: Ewa Farna jurorką! "Nie będę za dużo słodzić!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: