ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki o Pirógu: On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem

Wojewódzki o Pirógu: On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem

14.10.2016, godz. 07:58
Wojewódzki Michał Piróg
foto: Fotomontaż AKPA

Kuba Wojewódzki w wywidzie dla Playboya obraził wiele osób z polskiego szołbiznesu. Wśród nich znalazł się Michał Piróg, który nazwany został "zdesperowanym przebierańcem". Tancerz

Kuba Wojewódzki swoim wywiadem w Playboyu wywołał 'ogromną' burzę. Po jego słowach urażeni poczuli się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan. To jednak nie wszystkie osoby, które mogły poczuć się dotknięci. Do tego wyjątkowego grona można też zaliczyć Michała Piróga. Wojewódzki przyznał, że nie szanuje tancerza ze wzajemnością.

- On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik „Dziecko” zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy - czytamy w wywiadzie Wojewódzkiego dla Playboya.

Jak na te słowa zareagował Piróg? Tancerz wytknął dziennikarzowi mowę nienawiści. A potem...

- Błąd drogi Kubo ja Pana szanuje, zarówno za poglądy, chociaż nie mogę się z nimi w większości zgodzić, za siłę i wiarę w siebie samego, za samouwielbienie i wypaczone spojrzenie na świat. Patrzę z podziwem jak walczy Pan o "kraj ludzi myślących" wylewając pomyje na innych szukając tym samym poklasku od mówiących w Pana zaadaptowanym językiem większości nienawidzącej. Podziwiam nawet ze tę desperację w dążeniu do bycia mentorem. Tym się różnimy że ja jestem człowiekiem który robi swoje i jest kim jest a klaunem i jak Pan to ujął przebierańcem zawsze był Pan. No bo chyba na tym polega Pański niewyuczony zawód showmena ??? Szanuję bo każdy ma prawo zbłądzić nawet Pan … Pozdrawiam serdecznie i proszę pamiętać od samouwielbienia do szaleństwa jest cienka granica. Upadały już większe gwiazdy i się podnosiły, ale prosze zauważyć, że podnosiły się będąc młodymi - czytamy na profilu Piróga.

ZOBACZ: Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem. O co chodzi?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: