ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki ostro: Rozenek rozp... małżeństwo Kraśków

Wojewódzki ostro: Rozenek rozp... małżeństwo Kraśków

14.10.2016, godz. 04:00
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI foto:

Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. - takimi słowy zaatakował Kuba Wojewódzki (53 l.) małżeństwo Małgorzaty Rozenek (38 l.) i Radosława Majdana (44 l.). Para nie pozostaje dłużna - zapowiada, że sprawa zakończy się w sądzie.

Ta nowa wojna w naszym show-biznesie wstrząsnęła Polską. Wojewódzki skrytykował Rozenek i Majdana za to, iż naśmiewali się z jego narzeczonej, modelki Renaty Kaczoruk (30 l.). I wyzwał ich od ludzi dwulicowych. W dodatku wywlekł na światło dzienne szczegóły z życia Małgosi - na przykład jej przyjaźń z Piotrem Kraśką (45 l.).

- Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie - powiedział Wojewódzki w wywiadzie dla "Playboya".

Na reakcję państwa Majdanów nie trzeba było długo czekać. "Szykuje się proces roku" - napisała w internecie Małgosia. "Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnych" - dodał Radek.

Zobacz: Agnieszka Szulim zostawiła Kubę Wojewódzkiego w potrzebie? Dziennikarz opisuje przykrą sytuację

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: