ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki skomentował zachowanie Kaczoruk w Azja Express: "Jest koszmarem..."

Wojewódzki skomentował zachowanie Kaczoruk w Azja Express: "Jest koszmarem..."

29.09.2016, godz. 12:45
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
foto: © AKPA

Wojewódzki po raz pierwszy zabrał głos na temat zachowania swojej narzeczonej w programie Azja Express. Co powiedział dziennikarz o Renacie Kaczoruk? Będziecie zaskoczeni.

Renata Kaczoruk w programie Azja Express nie jest ulubienicą internautów. W zestawieniu z Rozenek wypadła na wyrafinowaną zawodniczkę, która do celu dąży po trupach. Modelce bardzo zależy na wygranej. W Azji zawiera sojusze, a później bezwstydnie je łamie. Przykładem może być jej zachowanie przedstawione w 4. odcinku Azja Express, gdzie obiecała Włodarczyk i Konarowskiej znaleźć samochód dla całej czwórki. Gdy się to udało - nie zabrała sojuszniczek, bo zabrakło miejsca.

"To pierwsza taka sytuacja, cios jakiego się nie spodziewałam" - komentowała później zachowanie Kaczoruk, Marysia Konarowska.

Renata Kaczoruk ze stoickim spokojem odmówiła też podwiezienia Rozenek i Majdana, gdy ci próbowali zatrzymać ciężarówkę, którą podróżowała. Majdanowie byli w szoku. Radek wspomniał nawet, że wcześniej byli w odwrotnej sytuacji i on udzielił wsparcia Reni i Weronice. To właśnie wtedy Małgorzacie Rozenek puściły nerwy.

"Ale bitch! Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię!" - krzyczała Perfekcyjna.

Swoje wątpliwości zgłaszała również Weronika. Renata bardzo szybko uspokoiła sumienie partnerki. Co o zachowaniu ukochanej uważa Kuba Wojewódzki? Dziennikarz po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie. Zrobił to na swój przewrotny sposób. Okazuje się, że showman jest... dumny z zachowania swojej narzeczonej!

- Coraz więcej emocji generuje kolonialno-turystyczne reality show zatytułowane Azja Express w TVN. Jedynym jasnym bohaterem programu był Przemek Saleta i dzięki temu odpadł w drugim odcinku. Koszmarem jest Renata Kaczoruk. Tak jak ją uczyłem. - kwituje gwiazdor TVN na łamach "Polityki".

ZOBACZ: Najlepsze teksty Małgorzaty Rozenek w Azja Express. Który cytat najfajniejszy?

 

Wyścig trwa. Kto pierwszy, ten lepszy #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #challenge

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn) 17 Wrz, 2016 o 1:01 PDT

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: