ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki SZYDZI z Rozenek i jej nóg! [ZDJĘCIA]

Wojewódzki SZYDZI z Rozenek i jej nóg! [ZDJĘCIA]

19.05.2017, godz. 12:31
Wojewódzki Rozenek
foto: EAST NEWS

Kuba Wojewódzki postanowił zażartować ze zdjęcia Małgorzaty Rozenek, na którym jej nogi wydawały się być nienaturalnie długie. Internauci zarzucali jej nieudolne wyretuszowanie zdjęcia w programie komputerowym. "Tak wyglądają zgrabne nogi" brzmi podpis pod zdjęciem Kuby!

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym jej nogi wydają się być nierealnie długie. Żona Radka Majdana włożyła krótką spódniczkę i wysokie szpilki, które jeszcze bardziej wydłużyły jej figurę. Kuba Wojewódzki postanowił zażartować sobie z prezenterki subtelnym przytykiem w jej stronę na Instagramie.

Wszystko poszło o to zdjęcie:

Kuba Wojewódzki postanowił wbić szpilę Rozenek zdjęciem, które, według internautów, skierowane jest w jej stronę. Mimo, iż o Małgorzacie nie ma ani słowa w opisie zdjęcia Wojewódzkiego, internauci nie mają wątpliwości, że chodzi o nią. Zdjęcie opatrzone jest słowami "tak wyglądają zgrabne nogi".

Oto zdjęcie wrzucone przez Wojewódzkiego:

#tak#wyglądają#zgrabne#nogi#grafik#nie#płakał#bo#nie#poprawiał☠️

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 16 Maj, 2017 o 3:07 PDT

Małgorzata Rozenek podeszła do sprawy z dystansem. - Grafik płakał, jak poprawiał. Zemsta grafika (...) - zażartowała na temat swojego zdjęcia. Wypowiedziała się też sama autorka sesji, Marlena Bielińska, która stwierdziła, że efekt "wydłużenia" to zasługa 13-centymetrowych szpilek i odpowiedniego kadru.

A co wy sądzicie o zdjęciu Rozenek? Wojewódzki słusznie z niej żartował?

ZOBACZ: Edyta Herbuś NAGO w Playboyu! [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: