ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki wróci do Idola? "Negocjujemy wielki comeback!"

Wojewódzki wróci do Idola? "Negocjujemy wielki comeback!"

12.08.2016, godz. 12:16
Wojewódzki wróci do Idola?
foto: Kuba Wojewódzki Instagram

Już niebawem na na antenie Polsatu znowu zobaczymy kultowy program Idol. Wszyscy zastanawiają się kto będzie w jury muzycznego show. Czy Kuba Wojewódzki ponownie wcieli się w jurora programu?

Must be the Music zostało zdjęte z anteny po 11 sezonach. Na miejsce muzycznego talent show powróci Idol, na którego bazie Tylko muzyka tak naprawdę powstała. To właśnie w Idolu swoje kroki w telewizji stawiał Maciej Rock, Ela Zapendowska zaprezentowała się jako jurorka, a Adam Sztaba stał się znany szerszej publiczności. Kiedy ogłoszono, że kultowy show Polsatu powraca, wszyscy zaczęli zastanawiać się kto będzie w jury.

Jednym z najbardziej barwnych jurorów był Kuba Wojewódzki, który wybił się dzięki udziałowi w show. Ze względu na popularność, dostał nawet własny program. Po latach przeniósł się jednak do TVN. Czy jest szansa, że ponownie zobaczymy go na antenie Polsatu? Na Instagramie pojawiło się ciekawe zdjęcie. Wojewódzki pozuje na nim z Jackiem Cyganem. - Połowa jury Idola. Negocjujemy wielki comeback! - podpisał fotkę showman. Niestety póki co, to tylko żart. wojewódzki tak naprawdę promuję w ten sposób nową książkę Cygana "Przeznaczenie, traf, przypadek".

#polowa#jury#idola#negocjujemy#wielki#come#back#jacekcygan#kubawojewodzki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 11 Sie, 2016 o 12:49 PDT

Kto zasiądzie za jurorskim stołem w odświeżonym Idolu? Dowiemy się wkrótce!

Zobacz: "Kuba Wojewódzki nie żyje! Miał 51 lat, zginął w swoim Ferrari!" Kolejny ohydny wirus na Facebooku! Jest komentarz Króla TVN!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: