ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem. O co chodzi?

Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem. O co chodzi?

13.10.2016, godz. 09:57
Wojewódzki Rozenek
foto: Fotomontaż AKPA

Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem. O co w tym wszystkim chodzi? Jak do tego doszło, że Wojewódzki stwierdził, że Małgosia "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej" oraz, że "Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein"? Dlaczego Rozenek pozdrowiła Kubę słowami "szykuje się proces roku"?

Wielka gwiezdna Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem to prawdziwy temat tygodnia. Jak do tego doszło, że showman porównał pojawienie się Rozenek w showbiznesie do wejścia do agencji towarzyskiej? Dlaczego Perfekcyjna pozdrowiła Kubę słowami "Szykuje się proces roku"? Aby zrozumieć konflikt między Wojewódzkim a Majdanami musimy cofnąć się do początków programu Azja Express. To właśnie tam wszystko się zaczęło. W show udział wzięła początkująca celebrytka, a jednocześnie narzeczona Wojewódzkiego - Renata Kaczoruk. Niestety medialny debiut Renatki nie wypadł dobrze. Producenci programu wybili na pierwszy plan konflikt Kaczoruk z Rozenek. Poza tym modelka żaliła się na Instagramie, że jej postać została przedstawiona w złym świetle przez montażyzstów. Do kulminacji doszło w 4 odcinku show. Renata podczas wyścigu nie zabrała Rozenak i Majdana na ciężarówkę, którą podróżowała. Małgorzacie puściły nerwy

- Brawo Renia. Brawo. Podziwiam zachowanie i charakter. My cię zabraliśmy i podwieźliśmy tutaj. Brawo - mówił wyraźnie zdegustowany Majdan.

- Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! - krzyczała Rozenek. - Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię.

- Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? - zadrwił z Wojewódzkiego Majdan.

Na odpowiedź Wojewódzkiego Majdanowie czekali długo. W końcu dziennikarz udzielił wywiadu w Playboyu. Słowami o Rozenek, która weszła do showbiznesu jak do agencji towarzyskiej odgryzł się za wszystkie komentarze Majdanów, które TVN wyemitowało w swoim nowym programie. Co więcej, Wojewódzki przypomniał plotki o rzekomym romansie Rozenek z Piotrem Kraśko, przez które omal nie rozpadło się małżeństwo Kraśki z Karoliną Ferenstein.

- Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? - czytamy w wywiadzie Wojewódzkiego dla Playboya.

ZOBACZ: Wojewódzki grozi Majdanowi i wytyka Małgorzacie Rozenek: "Rozp*** małżeństwo Karolinie Ferenstein

Małgorzata Rozenek w dzień po opublikowaniu wywiadu Kuby Wojewódzkiego w Playboyu umieściła na Instagramie zdjęcie, które podpisała: "Kubo, po tym odcinku rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej p.s.s. #szykuje #się #proces #rok". Słowa te mogą wskazywać na to, że wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem może zakończyć się na sali sądowej.

Do wojny Wojewódzki - Rozenek włączył się również Radosław Majdan. Facebookowym wpisem męża Rozenek pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że dawno nie mieliśmy w polskim showbiznesie tak ostrego konfliktu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: