ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy WOJNA Wojewódzkiego z Rozenek. Perfekcyjna grozi procesem. A Majdan na to...

WOJNA Wojewódzkiego z Rozenek. Perfekcyjna grozi procesem. A Majdan na to...

13.10.2016, godz. 12:18
Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek
foto: © AKPA

Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem znajdzie swój finał w sądzie? Wszystko na to wskazuje. Perfekcyjna zapowiedziała "proces roku" po tym, jak Wojewódzki porównał początki jej kariery do "wejścia do agencji towarzyskiej" w wywiadzie dla Playboya. Do sporu Wojewódzki - Rozenek swoje trzy grosze dorzucił Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek grozi Wojewódzkiemu procesem. Wszystko wskazuje na to, że konflikt Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem od złośliwych komentarzy przed kamerami i na łamach prasy przejdzie do fazy sądowej.  Przypomnijmy, że niesnaski między stronami sporu zaczęły się od programu Azja Express. To tam producenci wybili na pierwszy plan konfliktowe sytuacje między Renatą Kaczoruk, narzeczoną Wojewódzkiego, a parą Rozenek-Majdan. Widzowie usłyszeli jak były piłkarz i Perfekcyjna krytykują zachowanie Renulki.

- Brawo Renia. Brawo. Podziwiam zachowanie i charakter. My cię zabraliśmy i podwieźliśmy tutaj. Brawo - mówił wyraźnie zdegustowany Majdan.

- Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! - krzyczała Rozenek. - Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię.

- Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? - zadrwił z Wojewódzkiego Majdan.

To właśnie te wypowiedzi Rozenek i Majdana skłoniły Wojewódzkiego do wyciągania brudów z przeszłości. Showman przypomniał w wywiadzie dla Playboya o plotkach na temat romansu Małgorzaty Rozenek z Piotrem Kraśko oraz zasugerował, że Majdan nie dotrzymywał wierności Dodzie.

Na reakcję Majdanów nie trzeba było długo czekać. Małgorzata Rozenek umieściła na Instagramie zdjęcie, pod którym znalazł się opis

#środowy #wieczór #jak #zawsze z @azjaexpresstvn #super #program #p.s. Kubo, po tym odcinku rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej p.s.s. #szykuje #się #proces #roku

W kilka godzin po wpisie ukochanej głos zabrał Majdan. Piłkarz postanowił dorzucić swoje trzy grosze do celebryckiego konfliktu.

ZOBACZ: Chylińska u Wojewódzkiego o małżeństwie: "Mieliśmy symulację rozwodu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: