ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojtek Szczęsny w trampkach za 40 tys. zł. Na bogato!

Wojtek Szczęsny w trampkach za 40 tys. zł. Na bogato!

19.07.2016, godz. 05:00
Szczęsny w trampkach za 40 tys. zł
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko foto:

Wojtek Szczęsny (26 l.) to ma klawe życie! Bramkarz nigdy nie ukrywał, że zarobki pozwalają mu na wiele luksusów. Sportowiec wraz z żoną Mariną Łuczenko (27 l.) wybrali się właśnie w podróż dookoła świata. W internecie chwalą się fotkami, a to z Hawajów, a to z Wielkiego Kanionu. Aby wypaść po gwiazdorsku, oboje zainwestowali w swoje obuwie. Szczególnie Wojtek. Za jedną parę ni to trampek, ni to adidasów zapłacił ok. 40 tys. złotych!

Wojtek Szczęsny jest ewidentnie fanem modnych butów. Piłkarz śledzi nowe trendy i kupuje najbardziej ekstrawaganckie obuwie. Ostatnio do jego kolekcji trafiły kosmiczne klapki Ricka Owensa za 3,5 tysiąca złotych. Ale to nie one wzbudzają zainteresowanie wśród jego fanów. Szczęsny posiada bowiem słynne Yeezy II, buty zaprojektowane przez rapera Kanye Westa (39 l.). W 2012 r. na rynek trafiło zaledwie 5 tysięcy egzemplarzy każdy za 245 dolarów. To była świetna inwestycja. Obecnie te buty kosztują nawet 40 tysięcy złotych. Co ciekawe, za używaną parę płaci się nawet 20 tys.!

Jego ukochana Marina również stara mu się dorównać. I tak na jej nogach możemy zobaczyć słynne włochate klapki od Gucciego za ponad 4 tys. złotych czy też japonki od Isabel Marant za 3,5 tysiąca.

Zobacz: Halejcio i Barański na wakacjach. Gdzie się wybrali? [ZDJĘCIA]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: