ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wokalista Deep Purple w ten weekend w Polsce! Szczegóły występu

Wokalista Deep Purple w ten weekend w Polsce! Szczegóły występu

16.11.2016, godz. 12:31
Ian Gillan, Deep Purple
foto: Ian Gillan/Facebook

Jeden z najbardziej zasłużonych i najbardziej rozpoznawalnych głosów świata już 19 listopada wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Legendarny Ian Gillan zagra w Warszawie wraz z kolegą z Deep Purple – Donem Airleyem, jego zespołem oraz prawie 50-osobowym składem Orkiestry Symfonicznej.

Trasa Gillana z Orkiestrą Symfoniczną już wystartowała 4 listopada s Sofii. A sam artysta jest w rewelacyjnej formie wokalnej.

Cała trasa obejmie 9 krajów należących do tak zwanego starego bloku komunistycznego i zakończy się w Polsce. Jak zapewnił sam artysta w zapowiedzi wideo skierowanej specjalnie do polskich fanów – to będzie magiczna noc, zamykająca trasę i projekt. Z pewnością nie zabraknie killerów Deep Purple, jak również hitów nigdy nie granych w Polsce. Artysta zaprezentuje również piosenki z solowego dorobku.

„Anya”, „The Unwritten Law” czy „Razzle Dazzle” – to tylko nieliczne perełki, które brzmią podczas listopadowej trasy z Orkiestrą Symfoniczną. Gillan w wywiadach poprzedzających przybycie do Polski zdradził, że na scenie zabrzmią utwory Deep Purple nigdy w Polsce niewykonywane oraz grane przez Deep Purple tylko za czasów Blackmore’a.

Koncert Ian Gillan sings Deep Purple odbędzie się 19 listopada 2016 Warszawa w klubie Progresja.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: