ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wolverine zgolił baki! Hugh Jackman skończył zdjęcia do nowego filmu

Wolverine zgolił baki! Hugh Jackman skończył zdjęcia do nowego filmu

24.08.2016, godz. 13:33
Hugh Jackman zgolił bokobrody
foto: Hugh Jackman/Instagram

Szok i niedowierzanie. Fani wyrywają sobie włosy z głowy z rozpaczy! Wszystko przez to, czego dokonał Hugh Jackaman, wcielający się do 2000 roku w kultowego Wolverine'a. Aktor skończył pracę na planie nowego filmu o przygodach najpopularniejszego X-Mana i zgolił swoje bokobrody.

Hugh Jackman był rozpoznawany, ale dopiero rola Wilverine'a w pierwszym filmie będącym ekranizacją komiksów Marvela o X-Manach spowodowała, że odniósł prawdziwy sukces. Dla wielu fanów Jakcman jest synonimem Wolverine'a. Trzeba przyznać, że charakterystyczny element image Logana, czyli długie bokobrody, dobrze wyglądają na twarzy aktora.

My wife is going to be very happy. #GoodbyeChops #thedebs

Film zamieszczony przez użytkownika Hugh Jackman (@thehughjackman) 22 Sie, 2016 o 4:25 PDT

Niestety, zdjęcia do filmu "Wolverine 3" dobiegły już końca i Jackman pożegnał się z postacią, goląc okazały zarost. Film z tego wydarzenia zamieścił na Instagramie. - Moja żona będzie bardzo szczęśliwa - napisał aktor, pod wideo. Dodał też hashtag "Żegnajcie pekaesy". Fani aktora nie są zadowoleni. Teraz będą musieli czekać, aż Jackman po raz kolejny dostanie rolę groźnego Rosomaka.

Zobacz: Jaki tytuł będzie miał nowy "Wolverine"? Wiemy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: