ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wonder Woman 2 - pierwsze informacje na temat nowej części

Wonder Woman 2 - pierwsze informacje na temat nowej części

07.06.2017, godz. 08:46
Wonder Woman Trailer
foto: PrintScreen YouTube

Film Wonder Woman odniósł spektakularny sukces - w pierwszy weekend emisji w USA zarobiła 100 milionów dolarów. Wiadomo już, że będzie kolejna część filmu.

Podbijający kina film "Wonder Woman" opowiada o księżniczce amazonek Dianie, która dowiadując się od amerykańskiego pilota o wielkim konflikcie na świecie wyrusza na wojnę, po której ma zapanować wieczny pokój. Podczas walki odkrywa ona swe niezwykłe umiejętności. Reżyserka "Wonder Woman" Patty Jenkins ogłosiła w serwisie EW.com, że powstanie kontynuacja kinowego hitu. Wiadomo, że akcja kolejnej części ma rozgrywać się w Stanach Zjednoczonych, ale Jankins nie zdradziła, czy zostanie umieszczona w podobnym przedziale czasowym co część pierwsza.

- Historia będzie się rozgrywać w USA - tłumaczy reżyserka. - W końcu to Wonder Woman. Musi przybyć do Ameryki. Nadszedł ten czas.

Gal Gadot wcielająca się w główną postać również entuzjastycznie podchodzi do nagrywania sequelu. Sukces "Wonder Woman" ponownie zwrócił uwagę widzów na zapomniane ostatnio DC Extended Universe, co sprawiło, że powrócił również temat kontynuacji "Legionu Samobójów".

Zobacz też: Grażyna Torbicka chudnie przez swego dużego kundla

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: