ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Woody Allen reżyseruje serial! Zobacz zwiastun!

Woody Allen reżyseruje serial! Zobacz zwiastun!

11.08.2016, godz. 07:58
Woody Allen
foto: EAST NEWS

Woody Allen przygotowuje dla Amazona serial - "Crisis in Six Scenes". Jeszcze niedawno znany reżyser żałował, że przyjął propozycję. Co sądzi teraz?

Woody Allen zgodził się wyreżyserować serial zamówiony przez Amazona. Premiera "Crisis in Six Scenes" już 30 września, oczywiście na stronach giganta. W sieci zadebiutował pierwszy fragment serialu. - Zobacz, wydarłem to z magazynu i pomyślałem sobie, że mógłbyś obciąć mnie w ten sposób - instruuje fryzjera Woody Allen, który wciela się w rolę Sidneya Muntzingera. To neurotyczny pisarz żydowskiego pochodzenia, któremu nie udała się ostatnia książka. - Przecież to James Dean - mówi golibroda grany przez Maxa Casellę , patrząc na zdjęcie podsunięte przez Muntzingera. - Pracuję nad twoimi włosami już 10 lat. Nigdy nie będziesz wyglądał jak on - słyszymy dyskusję.

Poza Woodym Allenem zobaczymy także Miley Cyrus, w roli głównej, a także Elaine May, Rachel Brosnahan, John Magaro, David Harbour i Lewis Black. Akcja sześcioodcinkowej produkcji, do której 80-letni Allen napisał również scenariusz, rozgrywa się w Stanach w burzliwych latach 60.

Zobacz: Były mąż Kozidrak nie próżnuje po rozwodzie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: