ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Woźniak-Starak był dżentelmenem przez 10 metrów [ZDJĘCIA]

Woźniak-Starak był dżentelmenem przez 10 metrów [ZDJĘCIA]

26.10.2016, godz. 04:00
AGNIESZKA WOŹNIAK STARAK I PIOTR WOŹNIAK STARAK_1PUBL
AGNIESZKA WOŹNIAK STARAK I PIOTR WOŹNIAK STARAK foto:

Gorący pocałunek na dzień dobry, szarmanckie gesty i pomoc przy targaniu bagaży - tak Piotr Woźniak-Starak (36 l.) witał na lotnisku swoją żonę Agnieszkę Szulim (38 l.). Jednak jak się okazało, był dżentelmenem jedynie 10 metrów. Zaraz po minięciu drzwi lotniska oddał pakunki ochroniarzowi, a sam zapakował się na miejsce kierowcy swego sportowego auta, nie czekając, aż wsiądzie ukochana.

Dziennikarka TVN przez ostatnie dni bardzo aktywnie odpoczywała. Tym razem zamiast do Azji, wybrała się do Grecji na obóz treningowy zorganizowany przez Ewę Chodakowską (34 l.). W świetnej formie z ujędrnionym ciałem wróciła właśnie do Warszawy. Jej świeżo upieczony małżonek chyba bardzo się za nią stęsknił.

Jak tylko Agnieszka opuściła samolot, oboje rzucili się sobie w objęcia. Z tęsknoty szybko postanowili opuścić lotnisko. Piotr niczym prawdziwy dżentelmen chwycił za bagaże ukochanej. Jednak jak tylko małżonkowie opuścili budynek, milioner pozbył się ciężaru i skupił na swojej osobie, jakby nie zauważając pięknej żony...

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Ewa i Darek już po ślubie w ciemno. Byli rozczarowani?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: