ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Woźniakowie czy Wojewódzki i Kaczoruk. Która para wypadła lepiej na premierze Ostatniej Rodziny?

Woźniakowie czy Wojewódzki i Kaczoruk. Która para wypadła lepiej na premierze Ostatniej Rodziny?

28.09.2016, godz. 10:03
Woźniak-Starak z mężem i Wojewódzki z narzeczoną na premierze Ostatniej rodziny
Na premierze filmu "Ostatnia rodzina" nie mogło zabraknąć Agnieszki (Szulim) i jej męża producenta Piotra Woźniak-Staraka foto: AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, czy Kuba Wojewódzki z narzeczoną? Która para wypadła lepiej na premierze filmu "Ostatnia rodzina"?

Premiera filmu "Ostatnia rodzina" to długo wyczekiwanie wydarzenie. Nic więc dziwnego, że na premierowy pokaz w warszawskiej Kinotece ściągnął tłum gości. Na premierowym pokazie filmu o rodzinie Beksińskich pojawiły się dwie znane pary, o których ślubach w ostatnim czasie mówiło się wiele. I o ile ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka odbył się w Grecji, o tyle "ślub" Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk, był częścią kampanii reklamowej znanej sieci komórkowej. Która z par wypadła lepiej w tłumie gości na premierze "Ostatniej rodziny"? Zarówno Agnieszka jak i Renata na wydarzeniu pojawiły się w czarnych kreacjach. Jedynym elementem dodającym blasku dziennikarce, była złota opaska przypominająca diadem. Z kolei Renata pochwaliła się zgrabnymi nogami w prześwitującej sukience.

Przypomnijmy, że "Ostatnia rodzina" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego zdobyła wiele nagród na festiwalach filmowych.  Wśród najważniejszych z nagród znajdują się m.in. Złote Lwy Festiwalu Filmowego w Gdyni, nagroda na najlepszą rolę męską dla Andrzeja Seweryna na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno, nagrody za najlepsze role dla Andrzeja Seweryna i Aleksandry Koniecznej na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Nagroda Publiczności oraz Dziennikarzy na tymże festiwalu.

ZOBACZ: Klątwa Beksińskich dopadła Dawida Ogrodnika? Aktorowi pękł przełyk!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: