ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy WPADKA SZULIM z marihuaną. Prezenterka się BRONI: Nie oceniajcie mnie pochopnie!

WPADKA SZULIM z marihuaną. Prezenterka się BRONI: Nie oceniajcie mnie pochopnie!

31.05.2012, godz. 16:30
Agnieszka Szulim
foto:

Ciągle ważą się losy Agnieszki Szulim-Badziak (34 l.). Podczas poniedziałkowego programu "Pytanie na śniadanie" śliczna prezenterka zaliczyła wpadkę - jeden z jej gości wyparował, że Agnieszka od 15 lat pali marihuanę! Co prawda gospodyni programu zaprzeczyła, ale nie na wiele się to zdało...

Jak udało nam się dowiedzieć, prezenterka do końca tygodnia nie pojawi się na wizji. Nagranie felernego wywiadu zostało skierowane do Akademii Telewizyjnej i zostanie tam zbadane pod kątem warsztatowym i telewizyjnym.

Po tych badaniach dyrektor Dwójki Jerzy Kapuściński (58 l.) podejmie ostateczną decyzję. Sama prezenterka wydała wczoraj oświadczenie, w którym prosi, aby zbyt pochopnie nie wyciągać wniosków z zamieszania.

"Wyrażam ubolewanie w związku z sytuacją zaistniałą w programie "Pytanie na śniadanie" w dniu 28 maja. Tematem rozmowy była terapia THC, a więc zastosowanie marihuany w celach medycznych, skutki palenia oraz ewentualnej legalizacji. Nie ja byłam przedmiotem rozmowy, dlatego nie należy wyciągać z niej wniosków na temat mojego życia osobistego" - napisała.

WPADKA AGNIESZKI SZULIM W PYTANIU NA ŚNIADANIE:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: