ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wraca serial "Miłość w rytmie disco"!

Wraca serial "Miłość w rytmie disco"!

16.09.2016, godz. 02:00
Wraca serial Miłość w rytmie disco
foto:

Przed nami kolejna seria roztańczonego i rozśpiewanego serialu "Miłość w rytmie disco". Na antenie Polo TV znowu będziemy emocjonować się dalszymi losami Pawła, Nikoli, Dara, Klaudii i Robsona.

W tym sezonie dowiemy się, czy Albertowi uda się odzyskać ukochany klub z rąk swojej byłej żony Krystyny. Od przejęcia klubu przez kobietę większość pracowników w geście solidarności odeszła z pracy razem z byłym szefem.

Klaudia natomiast awansowała na menedżera dyskoteki. W pracy została również Nikola, która łączy obowiązki kelnerki i barmanki z nauką. Mimo starań nowej właścicielki i menedżerki klub podupada, a klientela odchodzi do konkurencji...

- Moja sytuacja z Nikolą nadal będzie bardzo zawiła. W dodatku mój bohater nagle stanie się bardzo bogaty. Ciekawe tylko, czy pieniądze go nie zmienią? Czy przyjaciele i dziewczyna się odwrócą. Pieniądze, imprezy. - uchyla rąbka tajemnicy Jacek Mędrala (32 l.), serialowy Paweł.

W serialu pojawią się również gwiazdy - m.in. bramkarz Legii Arkadiusz Malarz (36 l.) oraz Hardkorowy Koksu, czyli Robert Burneika (38 l.).

Zobacz: Ile gwiazdy zarabiają za pozowanie na ściance? Sprawdź!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: