ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wszyscy mężczyźni Dody! Który pasował do niej najlepiej?

Wszyscy mężczyźni Dody! Który pasował do niej najlepiej?

03.11.2016, godz. 11:16
Majdan i Doda
W jednym z wywiadów Doda wyznała, że jej relacje z byłym mężem są dobre foto:

Doda słynie z tego, że miała wielu przystojnych mężczyzn. Niestety żaden z nich nie był tym jedynym. Jak sama mówi, w związkach dawała za dużo od siebie i nie oczekiwała nic w zamian. Wielokrotnie się na tym przejechała. Który z partnerów Dody najbardziej do niej pasował?

Doda zadeklarowała, że zostanie singielką. - Nie mam szczęścia do facetów. Nie chcę się już w nikim zakochiwać - wyznała w wywiadzie dla "Vivy". - Do czego potrzebny jest mi facet? Stać mnie na wszystko. Od 13 roku życia ciężko pracuję, wszystko kupiłam sobie sama. Nie potrzebuję do tego męskich portfeli - tłumaczy piosenkarka. Mimo, że jest niezależna od zawsze, w przeszłości miała 4 poważne związki, które okazały się jednak niepowodzeniem.

Pierwszym z nich było małżeństwo z Radosławem Majdanem. Trzy letni związek zakończył się rozwodem. Podobno powodem rozpadu małżeństwa był zdrady Radka, o których zresztą niejednokrotnie wspominała sama Doda. Następnie był długi związek z Adamem Darskim, znanym bardziej jako Nergal z metalowego zespołu Behemot. Początkowo nikt nie wierzył w miłość pary. Później Rabczewska pomagała muzykowi, kiedy cierpiał na raka szpiku kostnego. Niestety po wyleczeniu Nergala para rozstała się. Podobno to Nergal zrezygnował z bycia z piosenkarką.

Po Nergalu łzy Dody otarł przystojny choreograf Błażej Szychowski. Początkowo mężczyzna tylko pracował dla piosenkarki. To on zarządzał występami na koncertach Doroty. Znajomość szybko przerodziła się w miłość, która jednak nie potrwała długo. Do końca nie wiadomo, kto z kim zerwał, gdyż każda ze stron mówi co innego. Ostatnim jak na razie ukochanym Rabczewskiej był Emil Haidar. Milioner i gwiazda byli w sobie bardzo zakochani. Często okazywali sobie uczucia. Wszystko wskazywało na to, że niebawem odbędzie się drugi ślub piosenkarki. Niestety kiedy sekrety Emila wyszły na jaw, Doda zostawiła go. W odwecie za rozstanie... Haidar zażądał zwrotu wszystkich kosztownych prezentów, które Doda od niego dostała.

Który z facetów Dody stanowił dla niej najlepszą parę? Zapraszamy do naszej sondy!

Zobacz: Doda o byłych facetach "Cierpią na obsesję na moim punkcie"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: