ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wszystko co kocha legendarny disc jockey Marek Sierocki

Wszystko co kocha legendarny disc jockey Marek Sierocki

30.08.2016, godz. 07:00
MAREK SIEROCKI
MAREK SIEROCKI foto:

Któż go nie zna? Marek Sierocki (57 l.) to legendarny dziennikarz muzyczny. Znamy go z "Teleexpressu", a ostatnio jest gwiazdą radia VOX FM. Ten znany DJ przygotował serie hitów opatrzone wspólnym hasłem "I Love (Kocham)". Proponuje nam w ten sposób wycieczkę do świata muzyki, której wstyd nie znać. Właśnie ukazały się kolejne reedycje tych płyt.

- Każda z tych składanek poświęcona jest innej tematyce. Starałem się wybrać takie piosenki, które są ważne dla każdego z poszczególnych tematów, starałem się także wybierać utwory, które były przebojami w Polsce. Wtedy nie mieliśmy ich na płytach kompaktowych, dzisiaj warto je mieć, bo to taka podróż w czasie, wspomnienia muzyczne, które nam towarzyszą z lat młodości. Teraz to wszystko jest zebrane w jednym miejscu i odświeżone przez Jacka Gawłowskiego, laureata nagrody Grammy. Całość stanowi historię muzyki, dla mnie tworzenie tych składanek to ogromna pasja! - mówi Sierocki w rozmowie z "Super Expressem".

Do tej pory ukazało się 27 składanek. Mamy tam do wyboru tematykę świąteczną, imprezową, najlepsze ballady. Nie zabrakło również płyt zawierających hity różnych państw - m.in. z Włoch czy z Francji, jak również polskich przebojów.

Słowem to kopalnia tego, co w muzyce najlepsze.

Zobacz: Ślub Szulim i Staraka. Jak gwiazdy prezentowały się na weselu?

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: