ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wybierz najseksowniejszą gwiazdę po 40-tce! SONDA

Wybierz najseksowniejszą gwiazdę po 40-tce! SONDA

21.09.2016, godz. 10:38
Seksowne gwiazdy po 40-tce!
Ewa Minge w tym roku świętowała swoje 48 urodziny. Jak widać na zdjęciu nadal może pochwalić się seksownym ciałem foto: AKPA

Kiedyś kobieta po 40-tce wydawała się wyjątkowo poważna, a rola społeczna przypisana jej miała być stateczna. Kobieta miała dbać przede wszystkim o rodzinę, a czasami już nawet i o wnuki. To wszystko z biegiem lat zupełnie się zmieniło. Dzisiejsze 40-latki robią zawrotne kariery, są atrakcyjne i seksowne jak dwudziestolatki. Zobaczcie polskie gwiazdy po 40-tce i ich odsłonięte ciała. Która z polskich 40-tek jest najseksowniejsza?

Aż trudno uwierzyć, że Joanna Horodyńska rok temu skończyła 40 lat. Stylistka i krytyk mody wygląda na 10 lat mniej i niezmiennie ma figurę modelki.

Także Justyna Steczkowska od zawsze ma świetną figurę. Kobiety zazdroszczą jej piekielnie zgrabnych nóg, a producenci bielizny dostrzegają też inne walory wokalistki. Ostatnio reklamowała biustonosze.

Zgrabne nogi to też atut Edyty Górniak. Choć od lat wokalistka zakrywa ciało chętniej niż je odsłania, wszyscy wiemy, że jest bardzo seksowna.

Małgorzata Kożuchowska jest ideałem dla wielu mężczyzn, a kobiety chcą wyglądać tak jak ona. Jestr skromna, ma ogromną klasę i... idealne ciało.

Wyrzeźbionym ciałem i perfekcyjnie płaskim brzuchem od niedawna chwali się także Kinga Rusin. Niejedna 20-latka może pozazdrościć jej figury!

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN", Anna Kalczyńska, kilka miesięcy temu wstawiła na Instagram zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Szybko je skasowała. Zupełnie niepotrzebnie, bo prezentowała się wyśmienicie.

Ewa Minge zachwyca zgrabnym ciałem i jędrnym biustem, który rzadko odsłania. Gdy jednak pokazuje w internecie fotkę w bikini, jej sympatykom zapiera dech w piersiach.

Która z pań wygląda waszym zdaniem najbardziej sexy? Wybierzcie najseksowniejszą polską 40-tkę oddając głos w naszej sondzie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: